Agnieszka

Agnieszka, żona jednego Męża, mamą trzech wspaniałych Synów: 5-letniego Janka, 3,5-letniego Michała oraz 2-miesięcznego Jakuba.
Moja przygoda z chustami rozpoczęła się 5 lat temu, wraz z pojawieniem się pierwszego Syna, który szybko zamanifestował swoją niechęć jazdy w wózku. Po 2 latach noszenia go w chuście postanowiłam poszerzyć swoje zainteresowanie chustami o rzetelną wiedzę, którą zdobyłam na podstawowym kursie na Doradcę Noszenia. Apetyt rósł, więc ukończyłam również kurs zaawansowany, a zaraz potem napisałam certyfikat, który zwieńczył moją edukację w Szkole Noszenia ClauWi®. Ukończyłam również kurs z pielęgnacji neurorozwojowej w 1. roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Wciąż rozwijam się biorąc czynny udział w konferencjach noszenia oraz różnych okołochustowych warsztatach.
Od 3 lat pracuję jako Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi. Mój chustowy kącik w internecie to Chustosfera.pl. Na co dzień spotykam się z młodymi rodzicami i pokazuję im, że można mieć dwie ręce wolne nie tracąc przy tym bliskości z dzieckiem, która jest jedną z podstawowych potrzeb Maluszka ❤️