Dorota Kapera-Zwolińska

Dorota Kapera-Zwolińska

Dorota Kapera-Zwolińska

Dorota Kapera-Zwolińska jest autorką inicjatywy Bawim-Bawim, programu kreatywnych zajęć dla najmłodszych. Od lat pracująca z dziećmi i tworząca dla dzieci.
Dorota posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego we wrocławskich przedszkolach. Od zawsze miała świetny kontakt z dziećmi i uwielbia działać artystycznie z maluchami. Uczyła się w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna i Edukacja Artystyczna oraz Zarządzanie Oświatą. Oprócz tego studiowała wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych.

Dorota o sobie:

Od zawsze uwielbiałam dzieci i wiedziałam, że czeka mnie przyszłość z nimi, nawet będąc na ASP nie projektowałam nic innego jak
tylko rzeczy dla najmłodszych. Każdy mój projekt był związany z dzieciaczkami.
Bardzo chciałam działać z najmłodszymi i wymyśliłam wspólnie z moim ukochanym mężem „Bawim-Bawim” i zaczęliśmy działać. Najpierw postanowiłam działać lokalnie, aby mieć czas dla swojego najmłodszego szkraba, ale stopniowo dzięki zainteresowaniu i motywacji od uczestników zajęć i wielkiemu wsparciu oraz docenieniu stwierdziłam, że przecież mogę działać wspólnie ze swoim dzieckiem i chyba tego spróbuję.