Konsultacje z położną

Konsultacje z położną

Spotkania prowadzone przez Panią Anna Stysiał-Thier.
Spotkania będą odbywać się w formie pogadanek, warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Zajęcia skierowane są głównie do przyszłych mam, ale również dla kobiet planujących ciążę, jak i doświadczonych już rodziców. Dla kobiet w ciąży i przyszłych tatusiów oferujemy tematy przygotowujące do porodu, min. pogadanki o torbie do porodu, o jego przebiegu, roli osoby towarzyszącej w porodzie. Warsztaty między innymi z technik oddechowych w trakcie porodu, pozycji wertykalnych, pielęgnacji noworodka.
Doświadczone mamy i ojców zapraszamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, radami, przemyśleniami, a także historiami.
Dla par planujących ciążę lub starających się o dziecko zapraszamy na konsultacje i pogadanki o wskaźnikach płodności, czynnikach wpływających na płodność, a ponadto na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę przed rozpoczęciem starań o potomka.

Kilka słów od Pani Anny:
Drogie panie – Warto dowiedzieć się co potrafi nasz organizm. Drodzy panowie również zapraszam! Z doświadczenia wiem, że Wasz punkt widzenia jest bardzo cenny i przygotowani do roli jesteście nieocenionym wsparciem. Opowieści porodowe mam i ojców potrafią wzruszyć do łez, a historia opowiada oczami każdego może się całkowicie różnić i w pełni pokazać jaki ten moment jest wyjątkowy.