Spotkanie
w Hopsakach

Poszukujesz idealnego miejsca na organizację urodzin dla swojego dziecka we Wrocławiu? Hopsaki to miejsce, w którym zapewnimy wszystko, co niezbędne do zorganizowania wyjątkowych przyjęć dla najmłodszych. Nasza klubokawiarnia oferuje przestronną salę zabaw, w której Twoje dziecko i jego goście będą mogli swobodnie bawić się pod opieką rodziców lub – za dodatkową opłatą – animatora.Z przyjemnością przygotujemy w naszym lokalu dla Państwa przyjęcie skrojone do Waszych potrzeb.

 

Oferujemy:

* organizację imprez urodzinowych dla dzieci
* organizację imprez okolicznościowych (chrzciny, roczki, komunie) lub innych spotkań rodzinnych z opcją cateringu

"Świetne miejsce do zabawy, zwłaszcza dla mniejszych dzieci." - MacieJ

Serdecznie polecam! Przyjecie z okazji Chrztu Świętego było bardzo udane. Rodzice mogli miło spędzić czas a dzieci rewelacyjnie się bawily. Dla rodzin z dziećmi uważam to za fantastyczne rozwiązanie. A ciasta były bardzo, bardzo smaczne:)
Raluca M.

Przyjęcia Urodzinowe

Dla Państwa pociechy przygotujemy wyjątkowe i niezapomniane urodziny, w czasie których Wasze dziecko i jego przyjaciele będą mogli spędzić aktywnie czas na sali zabaw, a my zadbamy o atrakcje dostosowane do zainteresowań solenizanta. Sprawdź nasze pakiety urodzinowe już od 549 zł z rezerwacją sali na wyłączność.

Odtwórz wideo

Chrzciny, Roczki i Komunie

Nasza kawiarnia to również znakomity wybór na organizację przyjęcia z okazji chrztu, komunii świętej czy roczku. Kameralna sala kawiarniana pomieści do 25 gości, a najmłodsi uczestnicy spędzą wesoło czas na naszej kolorowej i bezpiecznej sali zabaw.

Imprezy z Pełnym Menu obiadowym

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniu organizujemy również imprezy z pełnym menu obiadowym ( w formie cateringu). Mają na uwadze różnorodne gusta i potrzeby, przygotowujemy menu dostosowane do Państwa potrzeb – dania wegetariańskie, bezglutenowe czy bez laktozy.
Oferta z pełnym obiadem już od 105 zł od osoby.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową wycenę.

Dodatkowe atrakcje

Państwa przyjęcie możemy wzbogacić o dodatkowe elementy, zgodnie z Waszym życzeniem. Zorganizujemy dla Państwa dzieci opiekę animatora, który zapewni moc wrażeń, malowanie buziek czy tematyczny wystrój w ulubionymi bohaterami.